WESTERN - ŠIKLŮV MLÝN - Ubytování

Ubytování

Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v České republice. Zažijete zde aktivní zábavu i odpočinek. Přijeďte do překrásné přírody v srdci kraje Vysočina s rodinnými příslušníky, s kamarády nebo s pracovními kolegy. V areálu na vás čeká celodenní program ve westernovém městečku, relax u našeho přírodního koupaliště, zvířátka v zooparku a spousta dalších zážitků na připravených atrakcích.

Kapacita

Kapacita:
218 lůžek
Kapacita restaurace:
200 míst
Dvoulůžkových pokojů:
81
Čtyřlůžkových pokojů:
2
Počet apartmánů:
5

Cena za ubytování

Ceny od:
60,- / snídani
Přistýlka:
250,-
Celý objekt:
2.088,-
Pes:
30,-
Parkování auto:
50,-
Parkování moto:
50,-
Jednolůžkový pokoj:
1.080,-
Dvoulůžkový pokoj:
720,-
Čtyřlůžkový pokoj:
720,-
Apartmán:
2.088,-

Vybavení pokojů

AnoMinibar
AnoSatelit, kabelová TV
AnoTrezor
AnoWC

Poskytované služby ubytovacího zařízení

AnoDětský koutek
AnoMasáže
AnoRecepce non-stop
AnoVířivka

Stravování

Polopenze:
290,-
Plná penze:
390,-

Další informace

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování Divokého západu.
Areál je určen pro aktivní lidi, kteří mají rádi zábavu, adrenalin, ale také občas hledají místo k odpočinku a relaxování. Šiklův mlýn je ideálním místem pro jednodenní či dvoudenní výlet, ale prožijete zde i krásnou dovolenou a nabízíme i originální tábory či školní výlety. Nejvíce nás vyhledávají a areál si oblíbily rodiny s dětmi, ale nabízí se zde i pobyty pro seniory či skupiny přátel.

Děti si zde najdou spoustu zábavy a postarají se o ně proškolené vychovatelky. Rodiče si mohou odpočinout nebo si udělat svůj vlastní program. Pánové si mohou zarybařit, vyřádit se na paintballu nebo při jízdě v BVP. Dámy si pak zajdou na masáž, do whirpool nebo posedí u kávy. Hezké a nezapomenutelné chvíle s rodinou zažijete při sledování akčních divadel nebo tanečních vystoupení v městečku.

Šiklův mlýn disponuje širokou nabídkou stravovacích a ubytovacích kapacit od tříhvězdičkového hotelu, přes srubové apartmány, chatky, či mobilní domy a luxusní stany outwell, až po standardní kemp. Takže dovolená je přístupná všem ve všech cenových relací. K dovoleným se zde také nabízí cenově výhodné balíčky služeb a zábavy, které se vám postarají o celotýdenní program.

Pro dovolenkáře i výletníky nabízí westernové městečko třikrát denně westernová představení a divadla, atraktivní program během celého dne, soutěže, indiánskou vesnici, stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárnu v zóně dětských atrakcí, zoopark, skákací hrad, trampolíny, vláček Union Pacific, lukostřelbu, jízdu na koni, jízdu na elektrickém býkovi, půjčovnu dobových kostýmů a další.

Z městečka stačí udělat jen pár kroků a dostanete se k přírodnímu samočisticímu koupališti s tobogánem. K dispozici jsou také tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště. 

Restaurace

Obě hotelové budovy mají příjemné lobby bary a pěkný výhled do údolí řeky Bobrůvky. V areálu je několik restaurací a občerstvení, kterou jsou otevřeny dle sezony areálu. 

Okolí

Je libo trocha adrenalinu? Přijeďte si zajezdit po offroadové dráze v bojovém vozidle pěchoty. Offroadová dráha v Šiklově mlýně se navíc řadí mezi profesionální závodiště a již několikátým rokem se zde pořádají mistrovské závody České republiky. 

Příznivci vyhlídek najdou v Offroad a military zóně také rozhlednu. Z té si můžete prohlédnout celou offroadovou dráhu, travnaté plochy letiště, pastviny a výběhy pro zvířata. Z výšky také uvidíte koupaliště, hotel Colorado Grand nebo rozlehlé kaskády, na kterých se rozkládá kemp. Rozhledna je vysoká 13 metrů, vystoupáte po 37 schodech a rozhlédnout se můžete ze 4 plošin.

V červenci a srpnu jsou o víkendech připravené mimořádné akce jako např. Den koní, Velká ohňová show, Americký víkend, Hudební festivaly nebo oblíbený Rodinný den. 

Vzdálenosti

Autobus:
3 km
Vlak:
7 km

Sportovní možnosti v okolí

AnoJezdectví, koně
AnoKoupání řeka, jezero
AnoPůjčovna kol
AnoRybolov
AnoStřelnice
AnoTenisový kurt
AnoVolejbalový kurt

Kongresové a firemní možnosti

Firemní akce v Šiklandu nabízí nepřeberné množství zábavy, teambuildingu na různá témata. Areál disponuje několika školícími sály a kompletním zázemím pro akce všeho druhu. 

Na objednávku vám připravíme v kterémkoliv z našich areálů firemní akci, a to po celý rok. Naše nabídka je široká a především velmi zajímavá, netradiční a lákavá. Jak vy, tak i vaši zaměstnanci, obchodní partneři a hosté budou okouzleni. Kompletní servis, zajištěný profesionálním týmem, dodá vašim akcím zcela novou a neopakovatelnou atmosféru. Důkladná příprava a zkušenosti zaručují spokojenost klientů a bezproblémový průběh jakékoliv akce. 

Akce pořádáme od malých skupin až po akce s návštěvností 15 tis osob. 

Kongresové vybavení

AnoFax
AnoKopírka
AnoOsvětlení
AnoOzvučení, reprobedny
AnoPlátno
AnoPočítač, notebook
AnoPódium
AnoPřipojení k internetu
AnoŠatna
AnoTabule
AnoTelefon